UAB „Ariogalos grūdai“ – pelninga verslo įmonė, kurianti ilgalaikę vertę ir klojanti tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. Tai patvirtina Portalas Rekvizitai.lt, jau antrus metus įtraukęs UAB „Ariogalos grūdai“ į TOP įmonių 2020 sarašą.

UAB „Ariogalos grūdai“ atitinka visus atrankos kriterijus – į sąrašą patenka vos 7 % įmonių, kurių veikla pelninga, kurios laiku teikia finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2020 pusmetį buvo didesnis nei 780 Eur.

Portalas Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo.

Šiuo įvertinimu portalas Rekvizitai.lt akcentuoja įmonės ekonominį verslo stabilumą ir patikimumą. UAB „Ariogalos grūdai“ pasižymi tuo, kad plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją ir konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.