Naujoje kombinuotųjų pašarų gamykloje naudojant inovatyvias gamybos technologijas iš kruopščiai atrinktų lietuviškų grūdų ir kitų žaliavų gaminami visaverčiai lesalai viščiukams broileriams, vištoms dedeklėms ir kt.

Gaminamų kombinuotųjų pašarų kokybės kontrolę užtikrina moderni laboratorija ir joje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai. Produktų receptūros sukurtos pagal naujausias mokslininkų ir paukščių auginimo ekspertų rekomendacijas atskiriems paukščių ir gyvūnų augimo tarpsniams, atsižvelgiant į skirtingus fiziologinius poreikius.

Visaverčiai lesalai viščiukams broileriams išskirti trims auginimo periodams:

  • Startinis ir auginimo pradžios periodas, skirtas broileriams nuo 1 iki 14 d. amžiaus;
    Sudėtis: kviečiai, kukurūzai, sojų rupiniai, augalinis aliejus, mineralinės medžiagos, aminorūgštys, mikro ir makroelementai, vitaminai, fermentai ir kt.
  • Auginimo vidurio periodas, skirtas broileriams 15 – 35 d. amžiaus;
    Sudėtis: kviečiai, kukurūzai, sojų rupiniai, saulėgrąžų rupiniai, kvietrugiai, augalinis aliejus, mineralinės medžiagos, aminorūgštys, mikro ir makroelementai, vitaminai, fermentai ir kt.
  • Auginimo pabaigos periodas, skirtas broileriams nuo 35 d. amžiaus.
    Sudėtis: kviečiai, kukurūzai, sojų rupiniai, kvietrugiai, saulėgrąžų rupiniai, augalinis aliejus, mineralinės medžiagos, aminorūgštys, mikro ir makroelementai, vitaminai, fermentai ir kt.

 

Kombinuotieji pašarai ir lesalai gaminami granuliuoti, tad kiekvienos granulės vienoda sudėtis stabiliai užtikrina optimalų priesvorio augimą bei paukščių sveikating umą minimaliomis pašarų sąnaudomis. Tokie pašarai nedulka ir yra paruošti vartoti, geriau pasisavinami. Terminiu žaliavos apdorojimu sunaikinami galimi ligų sukėlėjai.

Startinis ir auginimo pradžios periodas Smulkios granulės Ø 2,4 mm
Auginimo vidurio periodas Vidutinio dydžio granulės Ø 3,4 mm
Auginimo pabaigos periodas, Stambios granulės Ø 3,4 mm

 

Kiekvieno auginimo periodo lesalai praturtinti subalansuotomis vitaminų, mineralų bei fermentų normomis, tad rekomenduojama viščiukus broilerius lesinti tik mūsų gaminamais pašarais viso jų auginimo metu. Rekomenduojama sekančio auginimo tarpsnio lesalus keisti pamažu, kasdien įterpiant dalį į jau naudojamo lesalo kiekį.

 

Kombinuotųjų pašarų technologai gali sukurti klientams individualias receptūras pagal klientų pageidavimus arba pagaminti kombinuotuosius pašarus pagal užsakovo receptus.

 

Dėl didesnio pašarų kiekio prašome kreiptis info@ariogalosgrudai.lt

 

Lesalų galite įsigyti firminėje parduotuvėje Žemaičių g. 30, Ariogaloje, Raseinių r. arba užsisakyti  su pristatymu į vietą telefonu +370 694 74313 ir el. paštu pardavimai@ariogalosgrudai.lt