Naujoje kombinuotųjų pašarų gamykloje naudojant inovatyvias gamybos technologijas iš kruopščiai atrinktų lietuviškų grūdų ir kitų žaliavų gaminami visaverčiai lesalai viščiukams broileriams, vištoms dedeklėms ir kt.

Gaminamų kombinuotųjų pašarų kokybės kontrolę užtikrina moderni laboratorija ir joje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai. Produktų receptūros sukurtos pagal naujausias mokslininkų ir paukščių auginimo ekspertų rekomendacijas atskiriems paukščių ir gyvūnų augimo tarpsniams, atsižvelgiant į skirtingus fiziologinius poreikius.

Kombinuotieji lesalai „Kukurūziniams“ broileriams skirti lesinti paukščius antroje penėjimo pusėje. Visaverčiai lesalai kukurūziniams broileriams gaminami pagal unikalią receptūrą, kur kukurūzų, o pašaro sudėtyje yra virš 50 procentų Lietuvoje užaugintų kukurūzų! Tokiais lesalais lesintų paukščių odelė ir riebalai nusidažo gelsva spalva, mėsa įgauna subtilų, gurmanų itin vertinamą skonį ir tekstūrą.

Sudėtis: kukurūzai, kviečiai, sojų rupiniai, saulėgrąžų rupiniai, augalinis aliejus, aminorūgštys, mineralinės medžiagos, mikro ir makroelementai, vitaminai, fermentai ir kt.

 

Kombinuotieji pašarai ir lesalai gaminami granuliuoti, tad kiekvienos granulės vienoda sudėtis stabiliai užtikrina optimalų priesvorio augimą bei paukščių sveikatingumą minimaliomis pašarų sąnaudomis.

Kiekvieno auginimo periodo lesalai praturtinti subalansuotomis vitaminų, mineralų bei fermentų normomis, tad rekomenduojama viščiukus broilerius lesinti tik mūsų gaminamais pašarais viso jų auginimo metu.

Kombinuotųjų pašarų technologai gali sukurti klientams individualias receptūras pagal klientų pageidavimus arba pagaminti kombinuotuosius pašarus pagal užsakovo receptus.

Dėl didesnio pašarų kiekio prašome kreiptis info@ariogalosgrudai.lt

 

Lesalų galite įsigyti firminėje parduotuvėje Žemaičių g. 30, Ariogaloje, Raseinių r. arba užsisakyti  su pristatymu į vietą telefonu +370 694 74313 ir el. paštu pardavimai@ariogalosgrudai.lt