Naujoje kombinuotųjų pašarų gamykloje naudojant inovatyvias gamybos technologijas iš kruopščiai atrinktų lietuviškų grūdų ir kitų žaliavų gaminami visaverčiai lesalai pakaitinėms vištaitėms, vištoms dedeklėms ir kt.

Gaminamų kombinuotųjų pašarų kokybės kontrolę užtikrina moderni laboratorija ir joje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai. Produktų receptūros sukurtos pagal naujausias mokslininkų ir paukščių auginimo ekspertų rekomendacijas atskiriems paukščių ir gyvūnų augimo tarpsniams, atsižvelgiant į skirtingus fiziologinius poreikius.

Aukštą pašarų kokybę garantuoja moderni kombinuotųjų pašarų laboratorija ir maksimali žaliavų ir gaminamų pašarų kokybės kontrolė.

Visaverčiai lesalai suaugusioms vištoms dedeklėms išskirti trims dėslumo periodams:

  • I dėslumo periodas, skirtas vištoms dedeklėms 17-45 sav. amžiaus;
    Sudėtis: kviečiai, kukurūzai, sojų rupiniai, kvietrugiai, augalinis aliejus, mineralinės medžiagos, aminorūgštys, mikro ir makroelementai, vitaminai, fermentai ir kt.
  • II dėslumo periodas, skirtas vištoms dedeklėms 46-65 sav. amžiaus;
    Sudėtis: kviečiai, kukurūzai, sojų rupiniai, kvietrugiai, augalinis aliejus, mineralinės medžiagos, aminorūgštys, mikro ir makroelementai, vitaminai, fermentai ir kt.
  • III dėslumo periodas, skirtas vištoms dedeklėms >65 sav. amžiaus;
    Sudėtis: kviečiai, kukurūzai, sojų rupiniai, saulėgrąžų rupiniai, kvietrugiai, augalinis aliejus, mineralinės medžiagos, aminorūgštys, mikro ir makroelementai, vitaminai, fermentai ir kt.

Kombinuotieji pašarai ir lesalai gaminami granuliuoti, tad kiekvienos granulės vienoda sudėtis stabiliai užtikrina optimalų priesvorio augimą bei paukščių sveikatingumą minimaliomis pašarų sąnaudomis.

Kombinuotųjų pašarų technologai gali sukurti klientams individualias receptūras pagal klientų pageidavimus arba pagaminti kombinuotuosius pašarus pagal užsakovo receptus.

Lesalų galite įsigyti firminėje parduotuvėje Žemaičių g. 30, Ariogaloje, Raseinių r. arba užsisakyti  su pristatymu į vietą telefonu +370 694 74313 ir el. paštu pardavimai@ariogalosgrudai.lt

Dėl didesnio pašarų kiekio prašome kreiptis info@ariogalosgrudai.lt