Universalus kombinuotasis lesalas „NATIVE‘S“, skirtas lėto auginimo naminiams paukščiams pagal unikalią įmonės technologų sukurtą receptūrą, remiantis naujausiomis mokslininkų ir paukščių auginimo ekspertų rekomendacijomis.

Universalūs lesalai „NATIVE‘S“ skirti neintesnyviam mėsinių baltųjų (Ross, Cobb ir kt.) ir rudųjų viščiukų (Sasso, Tetra HB ir kt.), vietinių ir senųjų veislių vištaičių ir vištų dedeklių, ančių, kalakutų, žąsų auginimui, nedideliais kiekiais laikomų tvartuose ir galinčių laisvai išeiti į lauką. Tokiais lesalais lesinamų paukščių mėsa yra brandi, sultinga ir kvapni. Mūsų klientų pageidavimu sukurtas lesalas „NATIVE‘S“ yra be sojų rupinių.

Rekomenduojame lesinti šiais lesalais paukščius nuo 14 dienų amžiaus.

  • Sudėtis: kviečiai, kukurūzai, kvietrugiai, saulėgrąžų rupiniai, augalinis aliejus, mineralinės medžiagos, aminorūgštys, mikro ir makroelementai, vitaminai, fermentai ir kt.

Kombinuotieji pašarai ir lesalai gaminami granuliuoti, tad kiekvienos granulės vienoda sudėtis stabiliai užtikrina optimalų priesvorio augimą bei paukščių sveikatingumą minimaliomis pašarų sąnaudomis. Universalus lesalas „NATIVE‘S“ lėto auginimo paukščiams gaminamas 2,4 mm skersmens granulėmis.

Aukštą lesalų „NATIVE“ kokybę garantuoja moderni kombinuotųjų pašarų laboratorija ir maksimali žaliavų ir gaminamų pašarų kokybės kontrolė.

Kombinuotųjų pašarų technologai gali sukurti klientams individualias receptūras pagal klientų pageidavimus arba pagaminti kombinuotuosius pašarus pagal užsakovo receptus.

Lesalų galite įsigyti firminėje parduotuvėje Žemaičių g. 30, Ariogaloje, Raseinių r. arba užsisakyti  su pristatymu į vietą telefonu +370 602 80 440 ir el. paštu pardavimai@ariogalosgrudai.lt

Dėl didesnio pašarų kiekio prašome kreiptis info@ariogalosgrudai.lt