Besibaigiantys 2020-ieji buvo pilni išbandymų verslui metai, tačiau UAB „Ariogalos grūdai“ puikiai juos išsprendė. Tai patvirtina ir šiomis dienomis gautas sertifikatas CrefoCert STABILUS, oficialus UAB „Creditreform Lietuva“ patvirtinimas, kad jį gavusi UAB „Ariogalos grūdai“ tikrai išsiskiria stabilumu, t.y., vienerius metus ir daugiau jos mokumo rizika nepertraukiamai išlieka maža (1-4 rizikos klasių ribose) ir nėra kitų grėsmių įmonei. Pabrėžiama ne šios dienos, o ilgalaikė gera įmonės būklė.

Sertifikato suteikimo metodika sukurta, remiantis nuo 1879 m. veikiančio kreditingumo vertinimo kompanijų susivienijimo „Verband der Vereine Creditreform“ patirtimi. Creditreform reitingavimo instrumentai pripažinti Europos centrinio banko.

UAB „Ariogalos grūdai“, stabili ir moki įmonė, laiku atsiskaito su ūkininkais, pristatančiais savo užaugintą grūdų derlių bei kitais tiekėjais, aprūpinančiais žaliavomis naujausią Lietuvoje kombinuotųjų pašarų gamyklą Ariogaloje.

2023 m. vasario mėn. kooperatyvui Agroaves group, kurio narys yra UAB „Ariogalos grūdai“ pratęstas HALAL sertifikatas, kuris patvirtina, kad sertifikato priede nurodyti produktai yra gaminami atsižvelgiant į WHT.G:2022 standartą.